TFF reddetmişti! Galatasaray tam kapasite oynayacak

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi’ndeki Lokomotiv Moskova maçına herhangi bir kısıtlama olmadan tribüne seyirci alacağını açıkladı.

TFF reddetmişti! Galatasaray tam kapasite oynayacak

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi’nde oynayacağı Lokomotiv Moskova maçı için Türkiye Futbol Federasyonu’na yaptığı tam kapasite seyirciyle oynama başvurusunun reddedildiğini ancak oynanacak olan maçta herhangi bir kısıtlamaya gidilmeyeceğini açıkladı.

İLGİLİ HABER: TFF, GALATASARAY BAŞVURUSUNU REDDETTİ

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, karşılaşmaya yüzde 100 kapasite ile seyirci alımına yönelik yapılan başvurunun Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından reddedildiği bildirildi.

TFF’nin 9 Kasım Salı gününden itibaren Türkiye’de oynanacak tüm maçlarda yüzde 50 olan seyirci kapasitesini yüzde 100’e çıkardığı hatırlatılarak, “Kulübümüzce alınan karar gereği, yarın saat 20.45’te Lokomotiv Moskova ile UEFA Avrupa Ligi E Grubu’nda oynayacağımız müsabakada herhangi bir seyirci kapasite kısıtlamasına gidilmeyecektir.” denildi.

Yeni tip corona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle uzun süredir dolu tribünler önünde maça çıkmadıklarının aktarıldığı açıklama, “Uzun bir aradan sonra, büyük Galatasaray taraftarının güçlü desteğini hissedeceğimiz bu müsabakada buluşmayı heyecanla bekliyoruz.” ifadeleriyle sona erdi.

Bir cevap yazın