reklam
Bugun...
Menteşe BelediyesporMasa Tenisi Takımı Göz Doldurdu
Tarih: 14-05-2016 19:21:00 + -


Menteşe Belediyespor Kulübü Masa Tenisi Takımı, Masa Tenisi Federasyonu Muğla İl Temsilciliğinin düzenlediği En İyi 12’ler müsabakalarındaelde ettikleri dereceler ile göz doldurdular. Müsabakalarda Menteşe Belediyespor Kulübü Masa Tenisi Takımı sporcusu Sami Uygun birinci, Hatice Söğüt ikinci, Berkem Kahraman üçüncü ve Berkcan Dursun dördüncü olarak, Menteşe Belediyesini en iyi şekilde temsil ettiler.

Menteşe BelediyesporMasa Tenisi Takımı Göz Doldurdu
reklam

Menteşe Belediyespor Kulübü Masa Tenisi Antrenörü Raif Özen, “Takımımız il genelindeki en iyi 12’ler müsabakasında 50 sporcu ile mücadele etti. Sporcularımız Kulübümüzü en iyi şekilde temsil ederek 1 altın, 1 gümüş, 1 bronz ve bir de dördüncülük elde ettiler. Sporcularımı tebrik ediyor, Belediye Başkanımıza vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Sporcuları başarılarından dolayı tebrik eden Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Masa tenisi takımımız hafta sonu yapılan müsabakalarda elde ettikleri başarılar ile bizleri gururlandırdılar. Sporcularımızı, antrenörümüzü ve ailelerini kutluyor, bizlere sporda bu mutluluğu yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın ve gençlerimizin sporla olan ilgisini arttırmak ve sporu bir yaşam biçimi olarak hayatlarında yer almalarını sağlamak için desteklerimiz artarak devam edecektir” dedi. 
Kaynak: EGE BASIN

Bu haber 975 defa okunmuştur.

Etiketler : casthabercom

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ