reklam
Bugun...
Kulalı Hafızlar İcazetlerini Aldı
Tarih: 04-10-2016 15:16:00 + -


Kula Sarıgöz Cami Kur’an Kursu hafızlık eğitimini tamamlayan 10 kişi için ‘hafızlık icazet’ töreni düzenledi. Süleyman Şah Cami'nde düzenlenen törene Kula’lılar yoğun ilgi gösterdi.

Kulalı Hafızlar İcazetlerini Aldı
reklam

Kula Sarıgöz Cami Kur’anKursu Hafızlık eğitimini tamamlayan 10 öğrencinin ‘hafızlık icazet’ törenine Kula Belediye Başkan Vekili Vedat Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Hikmet Aybars Hayta, Manisa İl Müftüsü Sinan Cihan, Denizli İl Müftü Yardımcısı Talat Özmet, Kula Belediye Meclis Üyesi İlyas Macun, Kula MHP İlçe Başkanı İbrahim Kilimci, Kula Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, Kula Müftüsü Kamil Kırgız ve Kulalı vatandaşlar katıldı. Törende hafız olan öğrenciler Kur’an tilaveti gerçekleştirdi. Manisa İl Müftüsü Sinan Cihan Hafız olan öğrecileri tebrik etti. Kur’an tilavetinin ardından Hafız olan öğrencilere ödül ve belgeleri verildi.

 

Kula Belediye Başkan Vekili Vedat Yılmaz Kula’da hafızların yetişmesinin gururunu yaşadıklarını belirterek, “Kula Sarıgöz Cami Kur’an Kursu’nda yetişen hafızlar icazetlerini alarak hafız oldular. Kula’mızda böylesi güzel ve hayırlı işlere imza atan ve emeği gecen herkese teşekkür ederim” dedi.
Editör: EROL LAÇİN

Bu haber 804 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM HABERLERİ