reklam
Bugun...
Birinci Sınıflar Okul Setine Kavuştu
Tarih: 25-10-2016 12:44:00 + -


Menderes Belediyesi tarafından ilçedeki tüm birinci sınıf öğrencilerine okul seti hediye edildi.

Birinci Sınıflar Okul Setine Kavuştu
reklam

Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, ilçede yer alan 24 ilköğretim okulundaki birinci sınıf öğrencilerine okul seti hediye edildi. Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu okul seti dağıtımına katılarak çocuklarla bir araya geldi.

 

Bin öğrenciye 18 parça malzeme

 

Çanta, kırmızı kalem, kurşun kalem, silgi, kalem tıraş, makas, yapıştırıcı, bant, resim defteri, etiket, güzel yazı defteri, el işi kağıdı, pastel boya, sulu boya, kuru boya, ataş, kalemlik ve çizim setinden oluşan okul seti 53 sınıfta bin öğrenciye dağıtıldı.

 

Çocuklarımızın geleceği için

 

Gerçekleştirilen dağıtımla ilgili konuşan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “ Çocuklarımızın geleceğine yönelik her adımı atmaya özen gösteriyoruz. Okula merhaba diyen yavrularımız için göreve geldiğimiz zaman başlattığımız bir çalışmayı bu yıl da gerçekleştirdik. İlçemizdeki bütün birinci sınıf öğrencilerimize okul setimizi hediye ettik. Çantasından, kalemine, cetvelinden, makasına tüm kırtasiye malzemelerini içeren bin adet setimizi tüm çocuklarımıza dağıttık. Allah hepsine zihin açıklığı versin, hayırlı bir eğitim yaşantısı nasip etsin” dedi.
Editör: EROL LAÇİN

Bu haber 837 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM HABERLERİ