reklam
Bugun...
Başkan Soylu’dan İlk Ders 15 Temmuz
Tarih: 19-09-2016 16:21:00 + -


Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, eğitim öğretim yılının ilk günü öğrencilerle bir araya gelerek 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma temasıyla ilgili bilgi aktardı.

Başkan Soylu’dan İlk Ders 15 Temmuz
reklam

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, 2016-2017 eğitim öğretim yılının ilk dersine katıldı. Alparslan İlköğretim Okulu’nda ki öğrencilerle bir araya gelen Başkan Soylu çocuklara ilk dersi de verdi.  Darbe teşebbüsü konulu derste 15 Temmuz’da yaşananlar ve sonrasıyla ilgili bilgi aktardı.

 

Demokrasi bayramı

 

 

15 Temmuz tarihinde Türk milleti olarak büyük bir belanın def edildiğini belirten Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “ Ülkemizin birlik ve beraberliğine karşı savaş açanlar bu savaşı kaybetmiştir. 15 Temmuz’da Türk milleti büyük bir özveri göstererek düşmana karşı bir ve beraber olmuştur. Demokrasiye karşı açılan saldırılara millet dur demiştir. Bu nedenle 15 Temmuz demokrasi bayramıdır. 15 Temmuz’da hainler emellerine ulaşmış olsaydı ülkemiz 100 yıl geriye gidecekti. Ancak geldiğimiz noktada milletin iradesi kazanmıştır ve ülkemiz 15 Temmuz öncesinden daha güçlü bir durumdadır.  Ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyuna dur diyen milletimize şükranlarımızı sunuyor,  15 Temmuz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum ” diye konuştu. 
Editör: EROL LAÇİN

Bu haber 790 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM HABERLERİ