reklam
Bugun...
Avrupa Birliği ülkeleri kendi kazdıkları kuyuya düştü
Tarih: 01-05-2017 21:39:00 + -


Başta Türkiye olmak üzere kendisinin talimatlarına uymayan ülkelerde iç karışıklık çıkartmayı amaçlayan Avrupa Birliği ülkeleri kendi kazdığı kuyuya düştü. Avrupa'nın hemen hemen her ülkesinde vatandaşlar sokaklara dökülerek mevcut yönetimlere isyan ediyor.

Avrupa Birliği ülkeleri kendi kazdıkları kuyuya düştü
reklam

“HAYIR” kampanyası yaptılar, tutmadı! Sokakları karıştırmaya çalıştılar, olmadı!

Türkiye için binbir oyun kuran Avrupa ülkeleri, kazdıkları kuyuda kendileri boğulmaya başladı.

ALMANYA

Halk, hükümetin çevre düşmanı politikalarını protesto etmek için İçişleri Bakanlığı önünde toplandı. Postacılar da çalışma şartlarına isyan edip sokaklara çıktı.

a1-003.jpeg

FRANSA

Hem Macron, hem Le Pen karşıtları, işçiler, polisler, çevreciler, eşcinseller, hepsi isyan bayrağı açtı. Eyfel Kulesi'ni turistler değil güvenlik güçleri sardı!

a2.jpeg

İTALYA

Otobüs ücretlerine zam yapıldı, öğrenciler çileden çıktı. Olay, hükümet karşıtı protestolara dönüşünce polis şiddeti başladı. Çok sayıda kişi gözaltına alındı.

a3.jpeg

İNGİLTERE

İslam düşmanlığı büyüdükçe karşıt gösteriler de hızla çoğaldı. "Herkese eşit hak" isteyenler meydanlara çıktı. Ancak onlar da polis dayağından nasibini aldı.

a4.jpeg

İSPANYA

İşsizlik ve kemer sıkma politikaları, bardağı taşırdı. Binlerce İspanyol sokaklarda gösteri yaptı. "Refah içinde bir ülke istiyoruz", "Yönetim istifa" sloganları attı.

a5.jpeg

YUNANİSTAN

Maaş kesintileri, işsizlik ve yüksek vergiler, komşuyu bunalttı! Resmen açlıkla savaşan halk, ayaklandı. Hükümet karşıtı protestolar tüm ülkeye yayıldı.

a6.jpeg

POLONYA

Faşistler, meydanlara yığıldı! Ulusal Radikal Kamp üyesi gençler, askeri kortej gibi geçit yaptı. Irkçılık karşıtları bu yürüyüşü protesto edince polis, cop kullandı!

a7.jpeg

MAKEDONYA

Arnavut partisi Demokratik Bütünleşme Birliği'nden Talat Caferi, Meclis Başkanı seçilince ortalık karıştı. Karşıt görüşlüler, sokakları yakıp yıktı.

a8.jpeg

Avrupa Birliği ülkeleri kendi kazdıkları kuyuya düştü

 
Kaynak: yeni akit

Editör: TÜRKİYE HABER GRUBU türkiyehabergrubu.com

Bu haber 672 defa okunmuştur.

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER DÜNYA HABERLERİ